Prodej knih

9. září 2013 v 18:56 | Kaisa

Znáte to asi všichni, hromadí se vám v knihovně spousta nepotřebných popísmenkovaných papírků a vy nevíte, co s nimi. Tváří se tak nějak různě, připomínají tak trochu dětství, ale na druhou stranu je tu takřka stoprocentní jistota, že už je nikdy do ruky nevezmete, takže jen zabírají místo knihám, které si sice chcete pořídit, ale bohužel vaše knihovnička není nafukovací. A tenhle problém mojí maličkost momentálně extrémně moc trápí, proto jsem se rozhodla, že na nějaká pověřená místa vložím knihy, kterých se hodlám zbavit - za poměrně směšné částky oproti pořizovací ceně. Ale co s vámi mám dělat? :)
Tak tedy tady jsou knihy, většinou jsou ze sérií, pokud by byl zájem o více dílů, popřípadě celou sérii, co vlastním, tak jsem ochotna slevit, což ostatně i při rychlém jednání. Čím dříve odcestují za novým majitelem, tím lépe, stejně tak jako platí - kdo dřív přijde, ten dřív mele.
Ale nejprve něco k podmínkám prodeje.
1) Knihy se posílají dobírkou, tudíž platíte mimo ceny knihy i poštovné - to nezávisí na mé maličkosti, ale na poště - vyjde však levněji si objednat knih více.
2) Máte-li zájem o nějakou knihu, tak prosím napište na e-mail ff-kaisa@centrum.cz, bude to mnohem přehlednější a pohodlnější pro nás pro všechny.
3) Váše zmíněné pravidlo - kdo dřív přijde, ten dřív mele platí.
4) Na slevě se lze dohodnout ve chvíli, kdy si kniha bude odeslána do měsíce od vyvěšení inzerátu či při koupi většího množství.
5) Jakékoliv stížnosti na stav knih akceptuji do měsíce od přijetí knihy (pokud se neozvete, tak počítám s normální dobou dorušení balíčku).


První čtyři díly Upířích deníků, koupené jako série, ale možný odběr i po jednom dílu. Pevná vazba, jednou čtené a vypadají jako nové.
Za jeden díl 75 Kč, při odběru všech čtyř 250 Kč.


Kniha Nenasytná, jedna z mnoha upířin. Jednou čtená, vypadá jako nová, nepoškozená.
Prodám za 100 Kč, při rychlém jednání sleva.


Jako nová, nemá sice pevnou vazbu, ale je jednou čtená - před dvěma lety na dovolené, od té doby leží v knihovně.
Na prodej za 50 Kč, nemá pevnou vazbu.


Jednou čtená kniha, nemá pevnou vazbu, jinak vypadá jako nová.
Na prodej za 75 Kč, jsem schopna ještě slevit při domluvě.
Všechny knihy jsou v docela dobrém stavu, většina z nich už je z druhé ruky, ale nevypadají na to. Jmenovitě jsou to knihy na obrázku, snad to lze přečíst. Při odběru většího množstí sleva.
Za jednu knihu 50 Kč, při koupi více se nějak dohodneme.

Jednou čtená, byla koupena jako nové pokračování celé série, ale nadšená jsem z ní rozhodně nebyla - od té doby ležela v knihovně.
Na prodej za 75 Kč, při velikém zájmu je možná sleva.

Zalíbila se vám nějaká kniha? Rozhodně se nebojte napsat, ostatně by se mi to docela hodilo, na ceně se můžeme domluvit, hlavně na tom záleží. Knihy už jsou poněkud starší a většina z nich profláknutá, ale snad si nějakého svého majitele najdou...

A aby toho nebylo málo, tak tady jsou knihy, co sháním já. Máte-li ji, pak se nebojte mě jakoukoliv možnou cestou kontaktovat, nějak se domluvíme:
Loď mezi hvězdami
Milion sluncí
Všechny barvy země
Dech
Derilium
Pandemonium
Rekviem
V tónech šedé

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christie21 Christie21 | Web | 13. září 2013 v 18:53 | Reagovat

Knížky jsou celkem zajímavé, ale já čtu trošku víc Pottrovské žánry:)
Jinak máš nádherný blog ^^

2 Abaddon Abaddon | Web | 16. září 2013 v 19:42 | Reagovat

Vzhledem ke své touze vlastnit veškeré knihy které jsem kdy přečetl bych se nedokázal své jediné knihy vzdát a to i přes to že v mé přetékající knihovně (a na ní an a šatní skříni a vedlejší skříni i komodě)leží více než jedno desetiletí. Vlastně jsem do nich investoval tolik, že je to mé jediné zkutečné bohatství. Škoda jen, že nečteš (neprodáváš) víc scifi a fantasy, byl bych věrným zákazníkem.

3 Kaisa Kaisa | E-mail | Web | 18. září 2013 v 21:19 | Reagovat

[2]:
Kdybych měla tolika prostoru, abych si všechny své ctěné knihy mohla ponechat, tak tak učiním, ale bohužel, nějak to nejde. Samozřejmě si naprostou většinu svých pokladů hodlám ponechat, inu nevím, jak dlouho budou moci setrvat. Fantasy a sci-fy jsou mými primárními žánry, proto ačkoliv je vlastním, tak neprodávám (zvažuji jen prodej Syna pekel, ale vzhledem k faktu, že je to podepsaný výtisk od autorky z besedy, tak ten nápad hned padnul). Ale možná se jednou dostanu do fáze, kdy budu nucena prodat něco z mých milovaných knih. Ale hodně nerada bych tu viděla třebas Píseň ohně a ledu.

[1]: Děkuji moc, za design nemohu však děkovat sobě, nýbrž velmi nadané grafičce. :) Já jsem ani jeden díl Pottera nepřečetla, bohužel, tudíž je ani nevlastním. :) Ale musím uznat, že o zajímavosti knih by se dalo polemizovat. :)

4 avaddon avaddon | Web | 20. září 2013 v 15:55 | Reagovat

V tom případě velká poklona a naprosto chápu, že prodej fantasy knih se nekoná :-D a samozřejmě podepsaného výtisku se nevzdávej. Já bych si rači usekl obě ruce než se toho vzdát ;-) (čímž k němu zároveň i gratuluji)

5 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 2. října 2013 v 19:44 | Reagovat

Jůůůů 8-O  :-D Tedy... na téhle tvojí stránce jsem ještě nebyla O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Firelight by Sophie JordonHouse of Night by P.C. Cast & Kristin CastIron Fey by Julie KagawaShatter Me by Tahereh MafiThe Mortal Instruments by Cassandra ClareHex Hall by Rachel HawkinsThe Infernal Devices by Cassandra ClareMatched by Ally CondieWings by Aprilynne PikeThe Vampire Diaries by L.J. SmithUnearthly by Cynthia HandVampire Academy by Richelle Mead